1 Ara 2009

Biz Kimiz

Yazar: admin | Kategori: Biz Kimiz

Bu sayfa nazicane duyguları bünyesinde barındırmak için açılmıştır. Gönülden kopan şiirleri, kanla sıvanmış duyguları, edebiyat kokan mısraları, tozlu raflarda unutulmaya yüz tutmuş duyguları bu sitede bulabilirsiniz.

Hayat, bazen hicran, bazen hüsran; bazen neşe, bazen tebessüm ile dolu bir sayfa. İşte o sayfada gördüğümüz ve yaşadığımız gercekleri bu sayfaya naklediyoruz. Bu işi ne kadar  beceririz, bilemeyiz ama tek gayemiz, okurlarımızın filizlenen duygularına can suyu vermek.

Bu site Secdegulleri.Net bünyesinde barınmaktadır.

Not: ilerleyen zamanlarda yüreğimiz büyüyecek!.

212 kez okunmus

2 Yorum “Biz Kimiz”

 1. mira diyor ki:

  Evet, bu derginin bir çok sayfasında hatta her sayfasında kanla sıvanmış duygular var, tozlu raflarda unutulması istenen ama unutulmayan duygular var.

  Hayat! Nasıl, ne şekilde karşımıza çıkacak bilmiyoruz.
  Hatırlıyorum da bu derginin haberini aldığımda bile nasıl bir heyecanla dolu olduğumu. Hem istemek hem de istememek arasında gidip gelmeydi..
  Neyse velhasıl öyle böyle geçti, şu an geçen zamana baktığımda yaklaşık 1 sene olmuş..

  Her ay yeni duygu yoğunlukları sarardı, her ay bir başka heyecan.. [Derin bir ah çekesim geldi burada] Aklıma geldikçe her biri, özlediğimi hissediyorum çok hem de çok…

  Sayfalar arasında gezinip duruyorum çoğu zaman, okuduğum onca yazıyı tekrar okuyup hıfzediyorum sanki.. Aslında yalnızlığın makamında yalnızlığı paylaşıyorum burada, o içli sayfaların arasında… Yine bir yalnızlık sonrası yine buradayım. Öylesi, içten geldiği gibi özlemimi dile getirmek istedim..
  Zaman zaman kaçmak istediysem de bu sayfaların arasından, ben aslında hep kalmak için kaçmayı istiyordum. Daha çok bağlanmak için canımı acıtan sayfalar arasında kalmayı seviyordum ve uzak kaldıkça özlüyordum…

  İlerleyen zamanlarda yüreğimiz büyüyecek{ti}
  Görüyorum ki yüreğim büyümüş…

 2. Maaze-Kamer diyor ki:

  Hatıra defterimin,onlarca sayfasının sadece bir sayfasında yazılan bir cümle aklıma geldi ateş gibi yüreğime düştü.”Hiç bir sey geçtiğimiz bu güzel günleri geri getiremeyecek”.Evet hic bir sey getiremeyecek öncesi yılları.Yüregim öyle yanıyorki sevdiklerimi kaybetme korkusu kaybettiriyor herseyi….

  Ne dense kifayet etmeyecekse hale,
  Tek söz yasanılan bunca seye”ne care?”

  Azralimi bekliyorum…..

Yorum Yap,Fikrini Paylaş

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmış olmalısınız.